Adrop.cz – Záááážitkové dárky pro chlapy

Získejte provizi 12 % za každý zprostředkovaný nákup na Adrop.cz – Záááážitkové dárky pro chlapy

Vstupte do provizního programu a vydělávejte propagací prodejem zážitků! Zapojte se ještě dnes a sledujte své krásně rostoucí příjmy. Proč právě Adrop.cz? Adrop.cz je jednou z největších zážitkových agentur u nás a jsou v tom dobří, za 14 let působení na trhu už totiž ví jak na to. V nabídce Adrop.cz je více než 320 zážitků a každý den přibývají další, nabízí parádní dárková balení, roční platnost poukazu, zákaznickou podporu, která dokáže nemožné a 30 dní na případné vrácení zážitku.

Podmínky

  • cookies je 30 dní
  • provize 8 % z každé uskutečněné objednávky pro kuponové portály a cashbacky
  • provize 12 % z každé uskutečněné objednávky pro všechny ostatní partnery

Zakázané zdroje trafficu

- weby a aplikace s ilegálním obsahem, nebo obsahem porušujícím duševní vlastnictví - pro emailing je nutné schválení - cílení na brand Adrop.cz v rámci PPC kampaní.

Výhody propagace inzerenta

- průměrná výše objednávky je 3000 Kč, konverzní poměr 1,2 % - jeden z největších poskytovatelů zážitků v ČR - pestrá nabídka produktů - XML produktové feedy Pro další akce doporučujeme sledovat náš FacebookTwitter a blog.

Začněte vydělávat na propagaci e-shopu

Rádi Vás do programu zapojíme, provedeme programem, jeho pravidly a možnostmi. Neváhejte se obrátit na našeho affiliate manažera s čímkoli, co bude potřeba. Jsme tu pro vás. Tomáš Hanzl - hanzl@5dm.cz

Provize

Provize z objednávky: 12 % Platnost cookies: 1 měsíc Věnujte prosím pozornost podmínkám, které specifikují zakázaný zdroj trafficu – viz. přímo podmínky kampaně v adminu Affiliate Portu.

Kontakt