Kiadó

Az Affiliate Port várja a hajót

Legyen hálózatunk társult partnere. Hirdesse kampányainkat és profitáljon projektjeiből. Az affiliate marketing elve egyszerű. Lehet, hogy újdonság számodra, talán tapasztalt kiadó és affiliate. Mindenki számára érdekes együttműködés van.

Jak affiliate funguje technicky?

Affiliate síť dohodne s inzerenty e-shopy spolupráci. Síť vygeneruje měřící kódy pro inzerenta a ten je umístí na své webové stránky. Tento kód zajistí zaznamenání každé affiliate návštěvy a konverze. Jakmile affiliate návštěvník provede konverzi během dopředu nastavené doby (například do 30 dní) a inzerent ji odsouhlasí jako platnou, zaznamenáme tuto skutečnost do systému.

Abyste jako affiliate partner, publisher mohl na kampaních vydělávat, musíte si na svůj projekt umístit affiliate linky. URL adresa, na kterou posíláte návštěvníky svého projektu, musí být vygenerována naším systémem, abychom proklik mohli změřit a na straně inzerenta zaznamenat konverze.

REGISTROVAT SE A ZAČÍT VYDĚLÁVAT

Jste již zkušený affilate manažer?

Jste již zkušeným affiliate manažerem a máte projekty vydělávající na provizní bázi? Pak výše uvedené informace jsou pro vás malým opakováním.

Co od nás můžete očekávat

  • ZAHRANIČNÍ MĚŘÍCÍ SYSTÉM

    AffiliatePort pro měření a sledování konverzí využívá špičkový software od americké společnosti TUNE. Tento software má propracované API, je špičkou v odhalování podvodů, bezpečně trackuje i mobilní zařízení.

  • PROFESIONÁLNÍ PODPORA

    Našim partnerům se velmi pečlivě věnujeme. Rádi se s vámi potkáme, pobavíme se o vašich projektech a možnostech, jaké má naše síť ve vaší podpoře. Jsme vám plně k dispozici osobně v ČR i na Slovensku a samozřejmě online na skype či mailu.

  • KVALITNÍ KAMPANĚ A INZERENTI

    Neustále jednáme s novými inzerenty, domlouváme nové kampaně (katalog kampaní), ale i aktivně zajišťujeme zvýhodnění pro výkonné publishery. Zajišťujeme speciální kupóny, vzorky, produkty do recenzí.

/* */