Eyerim.cz

Získejte provizi až 3,15 % za každý zprostředkovaný nákup na Eyerim.cz

eyerim, online očná optika, je najväčší slovenský e-shop so slnečnými, dioptrickými a športovými okuliarmi.

Na eyerim nájdete overené modely aj najnovšie kolekcie od svetoznámych značiek ako Ray-Ban, Polaroid, GUESS, Oakley, Versace, Prada a viac ako 70 ďalších. Vďaka online skúšaniu cez funkciu Virtuálneho vyskúšania je nakupovanie slnečných či dioptrických okuliarov jednoduchšie a výber jasnejší. V priemere zákazníci minú viac ako 90 € za jeden nákup na eyerim na všetkých trhoch.

Nákup dioptrických okuliarov sa vďaka eyerim stal nielen jednoduchým, rýchlym, no hlavne vyhodným. Váš predpis od očného lekára jednoducho vyplníte online či priamo nahráte ako fotografiu. Svoje okuliare si navyše môžete vylepšiť filtrom modrého svetla, samozafarbovacími (fotochromatickými) sklami, slnečnými dioptriami a mnohým ďalším. Počítať môžete s certifikovanými sklami prvotriednej kvality.

eyerim tiež prináša atraktívnu alternatívu v podobe svojich vlastných značiek OiO by eyerim a Kohe by eyerim. Pri oboch kolekciách si môžete vybrať z bohatej ponuky štýlov pre každého. Všetky modely sú k dispozícii v dioptrickej aj nedioptrickej verzii a ich sklá vznikajú v spolupráci s optickým gigantom Essilor Group.

S možnosťou skúšania cez webkameru, dopravou zdarma a vrátením tovaru do 30 dní je eyerim ideálnym miestom na nákup nových okuliarov - online, jednoducho, pohodlne.

Podmínky

  • platnost cookies trvá 30 dní
  • provize pro kuponové weby 2,6% pro ostatní partnery 3,15%

Zakázané zdroje trafficu

  • weby a aplikace s ilegálním obsahem, nebo obsahem porušujícím duševní vlastnictví
  • Brand Bidding
Pro další akce doporučujeme sledovat náš FacebookTwitter a blog

Začněte vydělávat na propagaci e-shopu

Rádi Vás do programu zapojíme, provedeme programem, jeho pravidly a možnostmi. Neváhejte se obrátit na našeho affiliate manažera s čímkoli, co bude potřeba. Jsme tu pro vás.

Kontakt