Hirdető

Az Affiliate Port várja a beszállást
Hirdesse kampányait társult hálózatunkon keresztül, és nyerjen új ügyfeleket.

TIP! PŘÍKLADY PROVIZÍ PRO AFFILIATE PARTNERY V NĚKOLIKA OBORECH

 • E-shop

  2 – 20 %
  z tržby

 • Infoprodukty

  25 až 50 %
  z ceny produktů

 • Zdraví

  80 Kč za prodané balení
  potravinového doplňku

 • Povinné ručení

  50 až 100 Kč
  za poptávku

 • SaaS produkty

  10 až 30 % z každé platby
  získaného zákazníka

Srovnání affiliate a klasické reklamy

Na rozdíl od klasické reklamy se v případě affiliate neplatí za umístění reklamy ani za imprese, pouze za přivedení návštěvníka nebo realizovaný prodej. Affiliate marketing je pro E-commerce projekty výhodnější a efektivnější, než klasické reklamní formáty jako tisková reklama nebo bannerové kampaně.

Pro úspěch v affiliate marketingu je nastavení modelu spolupráce s affiliate partnery klíčové. Je potřeba správně představit produkt nebo službu, budovat s affiliate partnery vztah a dodávat jim dostatek podkladů pro účinnou propagaci kampaně. Nezbytný je také vhodný způsob zacílení, které zvýší pravděpodobnost zisku nových zákazníků a vytvoří oboustranně výhodný vztah.

Dalším významným přínosem affiliate marketingu je podpora brandu. Affiliate partneři, publisheři, influenceři, blogeři napíší celou řadu recenzí, článků, zobrazí stovky tisíc bannerů a miliony zmínek o našich e-shopech a inzerentech. Inzerent tak získá mnohem více než pouhé konverze, a za tuto podporu brandu neplatí nic navíc.


VYZKOUŠET AFFILIATE MARKETING

Jak odstartovali své kampaně někteří z našich inzerentů?

Start kampaně má často velmi podobný průběh. Zapojením cashbacků a kupónových webů do kampaně zpravidla dojde k rychlému nárůstu prokliků a konverzí. V dalších měsících se k těmto partnerům přidá výkon obsahových webů, kde je start pozvolnější kvůli redakčním plánům a vlivu výsledků vyhledávání na Google a Seznamu (SEO). Také z těchto důvodů nelze testovat affiliate kampaň pouhé tři měsíce, k vyhodnocení je potřeba minimálně půlroční období.

Kontakt

/* */